В Пулинах буде власне радіо!

Опубліковано 22.10.2022

Маємо приємну новину для жителів Пулинщини та прилеглих регіонів. Повідомляємо про те що 6 жовтня 2022 року радіо Пулини отримало офіційного листа від Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення (№ 24а/24 в реєстрі Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення), в якому повідомлялєтся про надання радіо Пулини дозвіл на ефірне мовлення в смт. Пулини.
Розповідаємо детальніше, про те що радіо Пулини надається частота для ефірного мовлення FM на частоті 88.4 МГц. Так Вам не почулося, все вірно і це реалії, тобто Ви зможете слухати радіо Пулини в радіоприймачах, в автомобілі, в радіо телефоні і т.д на хвилях FM 88.4 МГц (наприклад як Житомирську хвилю Ви слухали на частоті 103.4 або Хіт ФМ на 106.9, так само і радіо Пулини тільки на частоті 88.4). В Пулинах ще не було власного радіо, а тут вже є.
На даний час проводиться документальний процес на підтверження нами що будемо проводити ефір на даній частоті (цього вимагає закон).
Також надається передавач що буде транслювати ефір потужністю 100 Ват (0.1кВат). Простими словами це надасть можливість покрити ефір мовлення повністю Пулинщину та частину прилеглих районів (Новоград-Волинський, Хорошів (Володарськ-Волинський), Баранівський, Житомирський, Черняхівський).
Ми поважаємо всіх захисників України, також самі приймаємо в благодійності участь, тому не планується радіостанція в якості музичної розваги. Лише підтримка нації, державі, військовим та населенню. Але материнські сльози нам не витерти і це всі чудово розуміють. Але ми будемо підтримувати всіх українців, так як ми одна родина.
Ми нижче додаємо копію надісланого дакументу і при запиті контролюючих органів (адміністраціїї, ради і т.п.) надішлемо лист з електронним цифровим підписом Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Про власника і саме радіо:
Власником радіо є ФОП Марченко Володимир Ігорович (с.Теньківка) – програміст (Житомирський технологічний коледж) та звукорежисер (Київський національний університет культури та мистецтв) за освітою. На даний час підприємець та старший ІТ-спеціаліст одного з телеканалів України.
Радіо Пулини на даний час підтримується ІТ-компанією StarSoft Ukraine з Житомира власником якої також являється Марченко Володимир Ігорович.

Зараз радіо Пулини мовить в інтернеті, можна слухати на сайті або на інших сервісах.
Детальніше тут: Слухати радіо Пулини


Думки читачів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначено *СЛУХАТИ

Playing track artwork
Зараз в ефірі