Kalush Orchestra з Козаком Сіромахою презентують спільний трек

Опубліковано 10.12.2022

Переможці цьогорічного Євробачення, гурт Kalush Orchestra разом з Козаком Сіромахою вирішили порадувати шанувальників новим вибуховим треком “Нумо Козаки”.

“Це пісня, в якій ми хотіли передати справжній український дух. Незважаючи на жорстокість ворога та відсутність у нього будь-яких людських якостей, українські воїни женуть їх з нашої землі все далі і далі! Віримо, що ця пісня може стати гімном нашої скорої Перемоги. Саме це, ми і хотіли показати – силу та мужність українських чоловіків, які кожного дня готові віддати своє життя за рідну Батьківщину” – говорить лідер гурту Kalush Orchestra, Олег Псюк.

До слова, анонс пісні на офіційному профілі гурту в Instagram з’явився ще у жовтні. Він припав до душі шанувальникам, які не тільки залишали позитивні відгуки, а й почали активно знімати відео у TikTok на “Нумо Козаки”.

У свою чергу гурт Kalush Orchestra наголошує, що вони записали новий трек “із справжнім козаком, який був ним ще до того, як це стало мейнстрімом”. У лейблі ЕNKO, з яким почав співпрацю Козак Сіромаха, вважають, що такі колоборації допоможуть ще більше занурювати слухачів в українську культуру та традиції.


Думки читачів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначено *СЛУХАТИ

Playing track artwork
Зараз в ефірі