Гурт Kalush Orchestra оголосив про музичну мобілізацію України

Опубліковано 10.12.2022

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, пісні російських виконавців залишаються у топах музичних платформ YouTube Music, Apple Music, Spotify, Deezer та Shazam. Очевидно, що російські артисти сплачують податки в казну держави терориста, яка спрямовує ці кошти в тому числі й на зброю, яку росія використовує для руйнування українських міст та смертей ні в чому не винних українців.Тож ті, хто слухають їхню музику та дивляться кліпи — спонсорують цю війну.

Саме тому, гурт Kalush Orchestra закликає українців зупинити прослуховування російських артистів і віддавати перевагу українським трекам.

Якщо в трендах YouTube, на стрімінгових платформах домінує російське — значить, прямо зараз відбувається культурна окупація України.
Музика — це також зброя. І тут нам не потрібен лендліз, щоб боротися з російським контентом. ЗСУ виганяє окупантів з наших селищ і міст, ми маємо вигнати їх з наших колонок і вух. Тому прямо зараз, ми оголошуємо музичну мобілізацію України! Хто з нами – той пришвидчує завешення війни в Україні!.
Команда Kalush Orchestra разом з нашим музичном лейблом Єнко та Мінцифрою підготували спеціальну відео інструкцію, в якій розповідає, як позбутися російської музики і чому важливо це зробити. Крім того, щоб оновити свій плейлист, музиканти пропонують добірки з популярними треками українських виконавців. Серед них є такі як “Старі фотографії” Скрябіна, Артем Пивоваров “Дежавю”, треки співачки Коли, Альона Альона, наші та інших артистів. Всього 76 треків, серед яких, впевненні, кожен знайде свій до душі.

Тож, мерщій дивися відео, позбувайся російського, шукай Українське, слухай Українське, підтримуй Українське!


Думки читачів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначено *СЛУХАТИ

Playing track artwork
Зараз в ефірі