Laud


Владислав Каращук (LAUD) – український співак, музикант, композитор. Фіналіст проекту «Голосу країни» запам’ятався шанувальникам не лише вокальними, а й артистичними даними.

Дата народження артиста – 14 жовтня 1997 року. Він народився у самому серці України – Києві. Владу пощастило провести своє дитинство у споконвічно інтелігентній, і що важливо, творчій сім’ї.

Батько – заслужений кларнетист, а мати – піаністка, викладач із класу фортепіано – максимально розвивали сина. Вони прищепили хлопчикові любов до музики. Влад продовжив «сімейну справу». До речі, дідусь та бабуся Каращука теж були музикантами.

З дитинства він брав участь у різноманітних музичних конкурсах та фестах. Нерідко з подібних заходів хлопець повертався із призовим місцем. «Слов’янський базар» та «Дитяча Нова хвиля» – це лише мала частина музичних заходів, у яких взяв участь Влад Каращук.

Продюсери «Нової хвилі» з-поміж усіх учасників помітили українського виконавця. Вони почали запрошувати його виступати на концертах. Йому випав шанс заспівати у дуеті з Іваном Дорном та Дімою Біланом.

Каращук відвідував приватні уроки, а потім вступив до музичної школи. Хлопець зайнявся бажанням навчитися грати на гітарі. До речі, він брав участь ще й у гітарних конкурсах. Влад отримував шалене задоволення від гри на струнному інструменті.

Влад досить непогано навчався у школі. Після отримання атестату зрілості – молода людина вирушила до Київського інституту музики імені Р. М. Глієра, обравши для себе відділення вокалу. Цікаво, що обидва батьки закінчили цей же навчальний заклад. Зазначимо, що в цей період він займався на філії American Music Academy.

У 2016 році він став учасником рейтингового українського проекту «Голос країни». Владу пощастило подвійно, коли він потрапив до команди Івана Дорна. Протягом усього проекту Владислав був явним фаворитом «Голосу країни». За результатами голосування він посів 2 місце.

Після участі у проекті він підписує контракт із Тарнопільським. Власне тоді артист почав виступати під вже відомим творчим псевдонімом LAUD. Дебютний виступ співака відбувся на початку травня 2017 року у ДС. Тоді він розігрівав публіку перед виступом Джамали.

У цей час на лейблі Enjoy! Records відбулася прем’єра дебютного синглу виконавця. Композиція отримала назву «У Цю Ніч». На хвилі популярності він представив ще два нові треки – «Не Залишай» та «Вігадав».

Кінець жовтня 2018 року відзначений виходом повноформатного альбому. Лонгплей «Музика», трекліст якого очолило цілих 12 музичних творів – тепло зустріли критики та шанувальники артиста.

У тому ж році український виконавець взяв участь у Національному відборі “Євробачення”. На суд журі та глядачів він представив трек Waiting. Йому вдалося переконати глядачів і за результатами голосування він посів 1 місце. Але, у 2018 році від України поїхав Melovin.

За рік він повторно подав заявку на участь у Нацвідборі. Композиція «2 Дні» справила належне враження на публіку, але Влад трохи не дотягнув до перемоги. Нагадаємо, що Україна не брала участі у конкурсі пісні «Євробачення-2019» у Тель-Авіві.


СЛУХАТИ

Playing track artwork
Зараз в ефірі