Jane


JANE (Іванна Решко) – талановита українська співачка з Мукачева. Вона добре запам’яталась глядачам третього сезону “Голос. Діти”, адже потрапила до суперфіналу.

Що стосується її першого виступу, то талант дівчини свого часу розгледів її дідусь, котрий був весільним музикантом. І не дивно, що на дні народженні своєї бабусі маленька Іванка виконала пісню “Я у бабушки живу”. Ви будете вражені, але на випускному у своєму садочку дівчина вже виконувала сольну пісню німецькою мовою. Тяга до музики стала причиною того, що батьки у 7 років віддали дівчинку до музичної школи.

У свої 7 років Іванка брала участь у першому фестивалі “Танці з Карпатами” в Ужгороді. Тоді вона здобула свою першу премію. Самі ж батьки уже не можуть достеменно назвати кількість фестивалів і конкурсів, у яких брала участь Іванна. Точно відомо, що їх понад пів сотні.

А співоча кар’єра Іванни лиш набирала обертів. У 10-річному віці вона стала єдиною українською учасницею у телевізійному шоу “Next Star” у Бухаресті (румунський аналог “Голос. Діти”). Там вона стала справжнім відкриттям конкурсу.


СЛУХАТИ

Playing track artwork
Зараз в ефірі