Ivan Navi


Ivan Navi (Іван Тарасович Сяркевич) народився 6 липня 1992 року у місті Львів. У школі займався боксом (брав участь у регіональних змаганнях), але з дитинства Іван захоплювався і музикою. За його плечима музична школа — п’ять років навчання по класу гри на акордеоні. Закінчив Львівський інститут менеджменту (спеціальність – маркетолог).

2011 року був учасником проекту Шоу №1 Телеканал Інтер (у складі команди “Привиди опери”). У 2013 році став півфіналістом шоу Голос країни-3 (у складі команди Олега Скрипки). Перемоги на проекті не здобув, однак став улюбленцем сотень тисяч глядачів. 2015 року став одним з учасників шоу “Співай, як зірка” на Новому каналі, де Івана помітив Кузьма Скрябін – саме Скрябін і подав ідею сценічного імені Ivan NAVI.

Навесні 2016 року Іван розпочинає роботу з продюсерським центром MOVA Music. 21 червня 2016 року вже як Ivan NAVI презентує дебютний трек та відеокліп “Такі молоді”. 23 серпня 2016 р. виконавець стає фіналістом конкурсу хітів від телеканалу М2 Хітконвеєр та виступає з треком “Ти любиш музику” на open air концерті на Співочому полі у Києві. Хоча перемога дісталася колективу Patsyki z Franeka, критики, теле- і радіоексперти назвали NAVI одним з головних відкриттів музичного проекту.

Наприкінці вересня 2016 року Ivan NAVI взяв участь у двох знакових концертах:

  • “Українська пісня” — пряма трансляція концерту відбувалась у країнах з найбільшою українською діаспорою,
  • Концерт пам’яті Миколи Мозгового, де вперше виконав пісню “Край” Миколи Мозгового та Софії Ротару в новому сучасному аранжуванні.

17 листопада 2016 року до Дня Студента Ivan NAVI презентує другий офіційний сингл та відеокліп “Закохуюсь”.

14 лютого 2017 року Ivan NAVI презентував пісню та кліп “Влипли”. У квітні 2017 року відбувся офіційний реліз сучасної версії пісні “Край”. 30 травня 2017 року Ivan NAVI випускає новий сингл “Тимчасовий релакс”. 1 вересня 2017 року Ivan NAVI вдруге бере участь в концерті пам’яті Миколи Мозгового та презентує нову версію пісні “Горянка” у стилі фанк. Влітку 2017 року Ivan NAVI зіграв на двох масштабних українських фестивалях: MPRL.city у Маріуполі та VHОЧИ у Харкові.

9 жовтня 2017 року Ivan NAVI презентує спільний трек та відеороботу з співачкою Марією Яремчук “Хімія”.

Нагороди та номінації:

  • 2017 — музична премія YUNA 2017, номінація “Відкриття року”,
  • 2018 — музична премія YUNA 2018, номінація “Найкращий виконавець”,
  • 2018 — музична премія Золота Жар-птиця 2018, номінація в категорії “Прорив року”.

СЛУХАТИ

Playing track artwork
Зараз в ефірі