D. Lemma


Усе розпочалося 2002 року, коли Женя та Влад проводячи заняття з брейк-дансу в Будинку дитячої творчості (Київ, Шевченківський р-н) зустріли талановиту дівчину Марію, яка викладала вокал. Саме ця доленосна зустріч стала поштовхом до створення гурту “D.lemma”.

Співпраця з саундпродюсером Віктором Мандрівником призвела до виходу в 2006 р. дебютного альбому “Це наше!”. Альбом складається з 15-ти треків, а на його підтримку було відзнято три відеокліпи. Також в той час на кращих радіостанціях країни можна було чути пісню “Лiто”, яку гурт виконував разом з Олегом Скрипкою.

Наприкінці 2007 р. хлопці заявили про себе російськомовним альбомом, який наповнений живою, запальною, романтичною музикою у стилі латиноамериканського поп-R’n’B.

Гурт брав участь у фестивалях та виступав на кращих майданчиках країни (“Таврійські ігри”, Дні молоді та незалежності, Дні міст, концерти у Палаці Україна, ShowBiz Awards…)

Далі світ побачив альбом “Segnorita”.

2008 р. D.Lemma здобула перемогу в номінації “краще R’n’B відео” на найпрестижнішій премії вітчизняної R’n’B/HIP-HOP культури “SHOWTIME R’n’B/HIP-HOP Awards”.

Влітку 2009 р. спільний кліп гурту “D.Lemma” і “Пара Нормальних” ротується на усіх музичних каналах країни і стає стовідсотковим хітом. Пісня “Ей, Бейба” звучала майже на кожній дискотеці і принесла гурту миттєвий успіх.

2009 р. гурт залишила солістка Марія Малиш.

На зміну хіту “Ей, Бейба” прийшов новий трек “Дим”. Пісня “Дим” поставила крапку в складі і репертуар групи міцно закріпивши за собою імідж однієї з найбільш модних і популярних груп в Україні.

D.Lemma:

Женя Бардаченко (Jay B) навчався в музичній школі по класу гітари. Закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю “Економіка підприємств”. Більшу частину свого життя віддав спорту (фігурне катання, карате і брейк данс). У даний момент – головний креативщик гурту і справжній знавець західної культури. Розробляє стиль музики, є художнім керівником групи, а також автором багатьох пісень.

Влад Філіппов (Майстер) навчався в музичній школі по класу ударних інструментів. Закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (пише дисертацію з вірусології). З семирічного віку катається на гірських лижах, інструктор з веслувального слалому, а також разом з JayB був учасником танцювального брейк-данс колективу “Back 2 floor”. На сьогоднішній день є душею і серцем гурту. Знавець музичної культури пост радянського простору, що з успіхом застосовує у пошуках нових музичних ходів. Недавно Майстер став ведучим популярної музичної передачі “Твій ХіТ” на каналі “Тоніс”.


СЛУХАТИ

Playing track artwork
Зараз в ефірі