A.R.M.I.A


A.R.M.I.A – відомий поп-гурт, який поєднує в собі яскравий стиль, неперевершене харизматичне виконання, солідну вокальну та хореографічну підготовку.

Український шоу-бізнес знає дівчат завдяки хитам, що полюбилися: «Я клянуся», «Незалежна», «Ми зробили це», «Викликаю на бій». Артистки встигли заявити не тільки в нашій країні, а й за кордоном. На музичному фестивалі Південної Америки “Vina Del Mar”, гурт A.R.M.I.A увійшов у фінал і отримав приз глядацьких симпатій. тексти.

Безперечно, A.R.M.I.A підкорила меломанів максі синглом «Ми зробили це». У 2009 році вийшов дебютний альбом гурту з зухвалою кричущою назвою «ПРОЕТО». Було презентовано кліпи: “Люби мене” (feat. DJ Mendez), “Алло-алло”, “Чемпіон”, “Про це”, “Sexual Revolution”, “АРМІЯ зверху”, “Викликаю на бій”, “Ми зробили це “.

У 2012 році гурт A.R.M.I.A став «Незалежним» – так і називалася композиція колективу, яка започаткувала нову еру у творчості. У цей період гурт порадував шанувальників творчості такими відео роботами: «Я клянусь», «Незалежна», «Я люблю тебе».

У травні 2013 року пройшов рівно рік, як гурт вийшов з-під опіки Юрія Нікітіна. На честь самостійності жіночого колективу A.R.M.I.A представила масштабну концертну програму «Незалежна», дівчата довели, що A.R.M.I.A – зверху!

Їхня музика наповнює, запалює і змушує рухатися далі. Кліпи знову і знову дивують пронизливим змістом та приємною картинкою. Ірина, Анастасія та Світлана – три красуні, які, безсумнівно, вибухнуть будь-яка танцпол на будь-якому заході. Дівчата є яскравим прикладом для молоді: багато працюють над собою і досягають поставленої мети. Лідерський потенціал групи A.R.M.I.A заразливий! Творчість Світлани, Ірини та Анастасії не залишить нікого байдужим.


СЛУХАТИ

Playing track artwork
Зараз в ефірі